Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,000 €

Shitet apartament ne zonen e Astirit.

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Aleksandri i Madh, Astir
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 12 ditë, 6 orë
1
23 (2)45

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1, ne zonen e Astirit, Rr. “Aleksandri i Madh”. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 109 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone te populluar. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ250717-02

Shitet apartament ne zonen e Astirit.

Nuk ka tag

148 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 68597b48c688966

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total