Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

79,000 €

Shitet Apartament ne Rrugen Myslym Shyri

  • Çmimi/m²: 1090 Euro
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692021420
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 12/09/2017 09:57
  • Skadon për: 112 ditë, 22 orë

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Eshte i rikonstruktuar dhe ka punime te mira. Eshte i orientuar nga Lindja dhe Perendimi.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 23 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 3045992b138d9cc7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total