Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

62,000 €

Shitet Apartament Ne Rrugen Bardhyl prane TRISS

  • Çmimi/m²: 860 Euro
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Bardhyl
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692021420
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi
  • Postuar në: 12/09/2017 09:57
  • Skadon për: 59 ditë, 2 orë

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh. Orientohet nga Lindja dhe Perendimi. Ka nevoje per punime.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 91 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 92594ce7481518a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total