Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Shitet apartament ne Rr. Mikel Maruli, Zona Astirit

  • Çmimi/m²: 600
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr. Mikel Maruli, Astir
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 2 ditë, 23 orë
1
23456

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rr. “Mikel Maruli” ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 100m2 dhe ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, nje prej te cilit i pajisur me dritare dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me dokumenta. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ140717-01

http://homeplus.al/property/shitet-apartament-ne-rr-mikel-maruli-zona-astirit/

Nuk ka tag

169 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4755970b6377062e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total