Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI

  • Çmimi/m²: 870
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Reggio Emilia, Itali
  • Rrethi: Jashtë Shqipërisë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 52 ditë, 2 orë
apartament 2+1 ne reggio emilia
apartament 2+1 ne reggio emiliaapartament 2+1 ne reggio emiliaapartament 2+1 ne reggio emiliaapartament 2+1 ne reggio emiliaapartament 2+1 ne reggio emiliaapartament 2+1 ne reggio emilia

Përshkrimi

Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI

Shitet apartament ne Reggio Emilia, ITALI, brenda qendres historike. Siperfaqja e apartamentit eshte 115 m2. Struktura e apartamentit eshte 2+1, plus ka nje magazine poshte dhe 20 m2 pjese nga papafingo larte ne tarace. Apartamenti ka ne brendesi te tij nje salle te madhe (7.3 x 3.6) . dy dhoma gjumi (4 x 4) , dhe secila dhome ka nga nje tualet brenda ne dhome, dhe nje ballkon. Shtepia ka shume punime exta ne pershtatje me arkitekturen e qytetit dhe me teper te lagjes ku ndodhet. Mobilimi i apartamentit eshte ne stilin antiko-moderne. Kati ku ndodhet apartamenti ka vetem 2 apartamente. Shitet per nje cmim shume te leverdisshem, per vetem 100.000 euro.

E vecanta e ketij apartamenti eshte se:KY APARTAMENT MUND TE BLIHET OSE TE NDEROHET ME VLEREN EKUIVALENTE ME NJE APARTAMENT NE TIRANE.

CMIMI: 100.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 2
Magazine: 1
Siperfaqja e papafingos: 20 m2
Siperfaqja e apartamentit: 115 m2
Tipi I Prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Reggio Emilia
Shteti: Itali

Nuk ka tag

336 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 98459842de900752

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total