Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115,000 €

Shitet apartament ne qendër të Durrësit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Lagja 2, Rruga e Moisive, afer gjykatës
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0693901000
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/12/2017 07:24
  • Skadon: 105 ditë, 5 orë
IMG_20171203_124740
IMG_20171203_124654IMG_20171203_124826IMG_20171203_124614

Përshkrimi

Apartament i ri i perfunduar 130 m2 ne katin e 6, ndodhet ne qendër te Durresit, shumë pranë gjykatës. Ka nje dhomë ndenje te madhe, kuzhinë me vete, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ballkone ne te dyja anët. Shitet se bashku me nje garazhd funksional.

Nuk ka tag

143 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 9625a26387615888

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total