Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

250,000 €

Shitet Apartament, ne Bllok

  • Çmimi/m²: 2500
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Donika Kastrioti, Bllok, Tiranë, Shqipëria
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/08/2017 11:12
  • Skadon: 52 ditë, 3 orë
hfd

Përshkrimi

Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 me banim dhe eshte I sapoperfunduar. Ka nje strukture shume te mire, I pozicionuar lindje-perendim, me nje hapesire te bollshme prej 100 m².

Perbehet ngasalloni I ndenjes me ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete + ballkon.

Nuk ka tag

43 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 586598d74986786f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total