Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Shitet apartament ne Astir (Unaza e Re)

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rr. Teodor Keko, Astir.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 17 ditë, 19 orë
1
23456789

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1, ne zonen e Astirit, Rr. “Teodor Keko” ne Unaze te Re. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te dhe ka siperfaqe 68 m2. Apartamenti ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Dritaret jane te pajisura me grila. Apartamenti eshte i mirembajtur. Cmimi i favorshem. Pallati nuk ka ashensor. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ060717-01

Shitet apartament ne Astir (Unaza e Re)

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4255968a40c294d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total