Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

115,000 €

Shitet apartament luksoz tek Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 24/02/2018 13:45
  • Skadon: 52 ditë, 9 orë
1
2345678910

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje ndertimi te ri. Ne perberje ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe ballkon ne cdo dhome. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht me mobilje teper moderne dhe ne gjendje teper te mire. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket cilesor dhe jane te pajisura me sistem kondicionimi. Mundesi e ofruar per ju eshte dhe pagesa me keste ne rast te blerjes se ketij apartamenti. Apartamenti eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 115.000 euro.
www.homeplus.al
SB030217-03

Nuk ka tag

446 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22058c2a2dfdd4d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total