Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Shitet apartament luksoz ne Sarande

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rr. Gjegj Araniti, Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 38 ditë, 19 orë
1
345 (2)671012

Përshkrimi

Shitet apartament luksoz 2+1 ne qytetin e Sarandes. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka siperfaqe 115 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i arreduar dhe mobiluar ne menyre moderne dhe bashkohore me pajisje te ardhura nga jashte. Eshte i shtruar me parket cilesor, i pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Ambienti i ballkonit eshte mjaft reklasues me pamjen nga deti, eshte i pajisur me tende dielli. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregult. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN260717-01

Shitet apartament luksoz ne Sarande

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 219597b43338788b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total