Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

23,000 €

Shitet Apartament Korce

  • Çmimi/m²: 250
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Lagj2.Rr Laske Shuli.Apartamenti x
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0692137801
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/02/2018 08:24
  • Skadon: 71 ditë, 15 orë
Screenshot_20180121-080537
Screenshot_20180121-080221FB_IMG_1517224560817FB_IMG_1517224542438FB_IMG_1517224508433FB_IMG_1517224551723FB_IMG_1517224443609

Përshkrimi

Shiten Apartament lagj 2 Korce.90m2=23000€. Per ate qe do te bleje 2 apartamente me hipotek te rregullt ne Korce një prone me cmim kosto ndertimi ne lagjen me te frekuentuar te qytetit Kati -1 perdhes (qe zbret me shkalle)i nje pallati 3 katesh. Lagjia 2. Rr Laske Shuli Prapa Mitropolise Korce.Afer bulevardit kryesor Afer qendres se korces ne zonen me te mire e te frekuentuar.. Nuk është vetëm një investim i duhur por edhe nje trend per te gjitha ata qe duan nje apartament ne kete qytet te bukur e me shum zhvillim nje qytet E Lagje te qetë. Apartamentet =90 m2.Apartamentet jane te ndara me murr ndares ne dy hyrje njera 30 m2 (korridor banje dhome) dhe 60m2(korridor sallon guzhine dhom gjumi, banje).hyrjet jane te rregulluara dhe kompletuara me dyer te blinduara. Jane te pajisura me hipoteke njera 30m2 & tjetra 60m2. Kontrata uji dhe drita ok.Shiten te dyja jo vec e vec.Pallati i ri 3 katesh.Cmim i diskutueshem. Viber.0692137801.

Nuk ka tag

200 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7145a72b0e5651be

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total