Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

238,706 €

SHITET APARTAMENT KOPSHTI ZOOLOGJIK TEK SYRI LIQENIT

  • Çmimi/m²: 1300
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Kopshti Zoologjik , Syri i Liqenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/10/2017 12:07
  • Skadon: 42 ditë, 17 orë
Syri Liqenit - Tip 3
syri1SyriLiqenit23

Përshkrimi

Zona/Rruga : Kopshti Zoologjik , Syri i Liqenit

Shitet Apartament tek Syri i Liqenit me hipoteke prane liqenit artificial
3 Dhoma Gjumi
Soxhorno me oxhak
Ambjent gatimi
3 Tualet
Super organizim te dhomave
Siperfaqe 183.62 m² cmimi 1300 euro
Syri i liqenit është një ndërtesë luksoze banimi. Me një pamje fantastike mbi liqenin artificial të Tiranës, ndertim dhe cilesise superior , hapësira të ndriçuara dhe të bollshme Standarte të larta në ndërtim.Ngrohje-ftohje qëndrore. Hapësirë për studio dhe dhoma garderobe. Parket druri për ngrohtësinë e dhomave tuaja. Ambient ndenjie me oxhak funksional.

Cel. : 0694017175

Nuk ka tag

6190 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3365793553675f7a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total