Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

34,000 €

SHITET apartament Elbasan OSÉ NDERROHET ME APARTAMENT NE DURRES PLAZH

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: DURRES
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00393281998021
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 16/06/2017 02:01
  • Skadon: 23 ditë, 6 orë
image
imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Përshkrimi

SHITET OSE NDERROHET ME APARTAMENT NE DURRES PLAZH, ME TE NJEJTEN VLERE DHE CMIM
BARAZI//
APARTAMENT (hyrje) ne ELBASAN

Apartament ne shitje ne qytetin è elbasanit ME HIPOTEK// Dy dhoma gjumi, guzhin dhom pritje, Banjo , Ballkon. Apartamenti eshte ne pallat te Ri, Eshte i shtruar me pllaka cilesore, Me der te blinduar, me dyer druri te brendeshme, dhe Me Dritare PWC CILESORE ME DPPIO XHAM// Balkoni eshte i aksesoruar me dural pespa// Banjo eshte e kompletuar me hidrosanitare dhe rubineta (grupe) cilesore, Me wc, bide, boiler per ujin e ngroht, Dhe pllake box dushi// Apartamenti eshte i mobiluar por edhe me elektroshtepiake STUF, FURRE, LAVATRICE, FRIGORIFER , TELEVISOR LCD LED. Drrita uje 24h , kati i 9 me ashensor, Ascensori eshte me cip (ske d personale) Ne cdo kat ndodhen 4 hyrje, eshte lagje dhe pallat shume i qete// Zona (lagja) eshte komode persa i perket sherbimeve// Farmaci, supermarket, markat, dyqane te ndryshme, staciion autobuzi etj etj…

Cmimi eshte 33.000€ Per sqarime te metejshme me kontatoni ne numrin è telefonit: 00393281998021 SOKOLI// viber whatsApp

Nuk ka tag

66 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 54459431fa0bce52

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total