Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Shitet apartament . direkt mbrapa fakultetit te mjekesise. Kati i 6 dhe i fundit

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rr.Dibres direkt mbrapa fakultetit te mjekesise..
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696094620
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 08/08/2017 19:09
  • Skadon: 23 ditë, 9 orë
1452532265563
14525322657332015-06-30 22.14.152015-06-30 22.07.57

Përshkrimi

Mbrapa fak te mjekesise

Nuk ka tag

38 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5265989f00350a09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total