Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Shitet apartament . direkt mbrapa fakultetit te mjekesise. Kati i 6 dhe i fundit

  • Çmimi/m²: 600
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rr.Dibres direkt mbrapa fakultetit te mjekesise..
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696094620
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 08/12/2017 22:46
  • Skadon: 40 ditë
1452532265563
14525322657332015-06-30 22.14.152015-06-30 22.07.5720170827_17580220170827_17575020170827_175721

Përshkrimi

Shitet ap i perbere nga 1 kuzhine ambjent me vete plus soxhorna plus 2 dhoma gjumi dhe 2 veranda. Siperfaqja 120 m2. Ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 7 katesh Me ashensor. Shitet i mobiluar. Me hipoteke. Ndodhet direkt mbrapa fakultetot te mjekesise.

Nuk ka tag

133 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 87459a18e226aa5a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total