Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

165,000 €

Shitet Apartament dhe Dyqan Perballe Maternitetit te Ri

  • Çmimi/m²: 2000 Euro
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Bulevardi Zhan D'Ark
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692021420
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar në: 12/09/2017 09:57
  • Skadon për: 86 ditë, 23 orë
imazhskeda

Përshkrim

Prona ndodhet perballe me maternitetin e ri. Ne katin e 1 te nje pallati te ri 10 katesh. Prona eshte ne certifikate si apartament. Eshte 80m² dhe eshte ndare ne apartament 1+1 60m² dhe dyqan 20m² nga pjesa ballore e rruges kryesore. Eshte nje mundesi e mire investimi.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 58 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 816597073a504c85

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total