Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

29,900 €

Shitet apartament/banese ne Shengjin

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Kune (Shengjin)
  • Rrethi: Lezhë
  • Kontakt: +355694066701
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 16/12/2017 07:19
image1 (2)-1209x1612
image4-1280x720image-0-02-04-6baec4f4aa7095b150200d9ce2f97c5035208057d8420eaf944925129c799a0d-V20170814_08123320170814_081249Screenshot_20170824-204019

Përshkrimi

Shitet apartamen ne nje zone te qete te Shengjinit.
Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe gatimi, banjo dhe ballkon. Kati i 5 i banimit, me ashensor.

Apartamenti disponon certifikate pronesie.

Cmimi 29,900 euro…i diskutueshem.

Kontakt +355 69 40 66 701

Nuk ka tag

301 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6315a342e3ef0df7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total