Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

180,000 €

Shitet Apartament 3+1Liqeni, Tirane

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Liqeni Brezi i Pare
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0665305089
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/10/2017 12:34
  • Skadon: 14 ditë, 11 orë
20170310_101802
20170530_14291020170610_11531920170610_11535820170610_11540220170610_11542120170610_115431planimetr20170610_11544820170610_115508

Përshkrimi

Apartament 3+1 per shitje te Liqeni, Tirane. Apartamenti me siperfaqe 143m2, eshte i organizuar ne Ambientet e brendshme ne: Koridor, dhome ndenje me guzhine te perbashket, koridor qe organizon tre dhomat e gjumit, te gjitha me pamje panoramike nga liqeni. Apartamenti eshte me 2 tualete, dhe me 2 ballkone, te cilet jane organizuar me pamje te lire panoramike nga Liqeni. Apartamenti momentalisht eshte i dhene me Qira 520 euro ne muaj,per Ambient Bisnesi, me nje Kontrate 5 vjecare. Apartamenti eshte me certificate pronesie, eshte kati i katert banim, ndodhet ne Pallat te ri me ashensor, nje nga Pallatet me cilesor te zones, Brezi i Pare i Pallateve. Apartamenti ndodhet te Konadi,ne ane te Rruges, eshte i pershtatshem per Ambiente Banimi dhe Bisnesi. Cmimi 180,000 euro. Per me teper info, osé nje vizite ne prone, Kontaktoni Origjinal Real Estate,Albania

Nuk ka tag

135 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 582595badeeaca0c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total