Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Shitet apartament 3+1

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Çmimi/m²: 615
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Bulevardi Bujar Bishanaku, te rruga e gjan, prane stadiumit Loro Borici, Shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/08/2017 19:40
  • Skadon: 40 ditë, 6 orë
4
1819851712131615

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 dhe me adrese te Bulevardi Bujar Bishanaku, ngjitur me stadiumin Loro Borici, apartamenti ndodhet ne katin e 4-t (katert), ka nje siperfaqe prej 130m² dhe perbehet nga:
-Sallon + Kuzhine
-Dhome pritjeje
-Dhome gjumi (dyshe)
-Dhome gjumi (matrimoniale)
-2 banjo
-korridor te bollshem
-2 ballkone

Cilesi te tjera te apartamentit jane:
-Dhomat e shtruara me parket
-Korridori, aneksi dhe banjot te shtruara me pllaka
-Sistem kaldaje me nafte
-Te gjitha dhomat e kompletuara

Pallati ku ndodhet apartamenti edhe ndertuar ne vitin 2004. Zona eshte shume e qete dhe afer ka dyqane, lokale, ushqimore etj.

*APARTAMENTI OFROHET PER SHITJE I MOBILUAR OSE I PAMOBILUAR*

CMIMI 80.000€ (I PAMOBILUAR)
CMIMI 95.000€ (I MOBILUAR)

Nuk ka tag

2328 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73157bc829cb48ff

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total