Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

106,406 €

Shitet Apartament 3+1 Tirane

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 08:14
  • Skadon: 39 ditë, 19 orë
322-Siri

Përshkrimi

Apartament 3+1 racional. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar nga jugu dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale që krijon një zonim te mirë të pjesës së natës me atë të ditës ne menyrë që të krijojë me shumë intimitet.

Nuk ka tag

242 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 45459a14adcc885b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total