Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Botanik

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: I mobiluar, Pamje piktoreske
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 69 ditë, 9 orë
Kopshti Botanik
Kopshti BotanikKopshti BotanikKopshti BotanikKopshti BotanikKopshti BotanikKopshti BotanikKopshti BotanikKopshti Botanik

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 tek Kopshti Zologjik ne krahe te Xhamise , ne buze te Kopshtit Botanik. Me nje siperfaqe prej 130 m2. Ne brendesi te apartamentit ka 3 dhoma gjumi , guzhine , ballkon dhe 2 banjo. Apartamenti eshte bere me punime shume cilesore me punimet elektrike dhe hidraulike te importuara, me sistem ngrohje – ftohje, etj. Mobilimi i apartamentit eshte teper luksoz. Apartamenti shitet per vetem 1000 euro/m2.

CMIMI: 1000 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja : 130 m2
Tipi i prones: apartament 3+1
Statusi: e re
Qyteti:Tirane
Zona: Kopshti Zologjik

Per me shume informacione klikoni linkun:http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-apartament-31-tek-kopshti-zologjik/

Nuk ka tag

478 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 60959ba7c6ce9469

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total