Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

91,800 €

shitet apartament 3+1 tek Komuna Parisit

  • Çmimi/m²: 900
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Komuna Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692095950
  • Postuar: 19/06/2017 12:49
  • Skadon: 26 ditë, 16 orë
ap te kika (10) - Copy - Copy
ap te kika (6) - Copyap te kika (15)

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 102 m2, te organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjeje , tre dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon.
Apartamenti ka nje orientim shume te mire veri lindje, qe ben te mundur qe shtepia te kete shume drite.
Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje ndertimi te ri, dhe te nje cilesie shume te larte. Ka akses me rruget kryesore me hyrje nga disa mini rruge lidhese.
Apartamenti shitet bosh.
Cmimi 900 euro/m2
Tota 91800 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1885

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6865947ac0e166e1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total