Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

175,200 €

Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: tek ekspozita Shqiperia Sot
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 17 ditë, 6 orë
Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot - Fotografia 1Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot - Fotografia 2Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot - Fotografia 3Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot - Fotografia 4

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot

Shitet apartament 3+1 tek ekspozita Shqiperia Sot. Siperfaqja e apartamentit eshte 146 m2. Apartamenti ne brendesi te tij ka dy banjo, dy ballkone, tre dhoma gjumi. Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i ri dhe ka dy ashensore dhe orientimi i tij eshte nga lindja dhe veriu. Apartamenti eshte i mobiluar brenda dhe me punime ekstra te kohes. Shitet per nje cmim shume te aryseshem, per vetem 1200 euro/m2 (i padiskutueshem)

CMIMI: 1200 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja: 146 m2
Banjo: 2
Tipi I Prones: Apartament 3+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Ekspozita Shqiperia Sot

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 178 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 418591497f758abd

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total