Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shitet Apartament 3+1 te Ura Institutit,te Karburant Daku

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Te Ura Institutit,Te Karburant Daku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 07/02/2018 10:29
IMG-f2e8299d4fdbb8ee07539ee22d51d090-V_resized
IMG-594802bbff5f2a7e940d8f3aa18fbdb9-V_resizedIMG-1667140f11e66f1e9e6726c924892d71-V_resizedIMG-859ac297d3c1417da80791b6c962979f-V_resized

Përshkrimi

Shitet Apartament me sip,94m eshte e perbere nga 3 dhoma gjumi dhe 1 sallon,ndodhet ne katin e 5.
Pallati eshte 6 katesh dhe nuk eshte kati i fundit.
Eshte e pajisur me certifikat pronesie.
Per me shume kontaktoni.
Cmimi i diskutushem.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 1885a7abb742ca3f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total