Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

Shitet Apartament 3+1, Parruce, Shkoder

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Parruce
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355 66 66 66 765
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 7 ditë, 9 orë
g
hjklmfdn

Përshkrimi

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per bleresin.

Shitet apartament 3+1 me vendodhje ne Parruce, perballe shkolles “Ndre Mjeda”.

Apartamenti ndodhet ne katin e III-te te nderteses me nje hapesire banimi prej 117,08 m² e cila perbehet nga:
– 3 dhoma gjumi
– sallon
– kuzhine
– banjo
– 2 depo
– ballkon ( me siperfaqe 10 m² )

Shtepia ofrohet totalisht e mobiluar dhe kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e qete dhe e zhvilluar me sherbime te ndryshme si market, bare, dyqane etj..

Apartamenti ka nje organizim perfekt te dhomave te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Cilesi te apartamentit:
– dritaret jane dopio xham per nje izolim me te mire
– eshte e shtruar e gjitha me parket
– dyer druri i presuar
– kondicioner ne dhomen e gjumit matrimoniale
– kondicioner ne sallon dhe kuzhine
– sistem per filtrin e ujit.

Cmimi 63.000 €

Nuk ka tag

2768 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 186574440dbee3d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total