Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

189,000 €

Shitet Apartament 3+1 ne zonen e Ish Bllokut

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr.Andon Zako Cajupi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693844078
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 07/07/2017 14:28
  • Skadon: 15 ditë
70fbb9d4-40b6-4328-f786-ad35b0b74d96
970c2429-1a80-0610-7ebf-e207e47ce82ba9e01310-ad3f-aa4b-4272-e3729678ede83c6feb19-c53b-aaab-1911-29e65b4075a5home invest-ok

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 me nje siperfaqe totale prej 135m2 ne zonen e bllokut, ne rrugen Andon Zako Cajupi. Apartamenti ka dy ballkone dhe eshte me orientim jug-lindje, hapesira te bollshme dhe te mireorganizuara, me punime cilesore, me sistem ngrohje me kaldaje, si edhe kondicioner ne cdo dhome, e shtruar me parket. Ndodhet ne katin e 2 te banimit ne nje pallat 5 katesh, me ashensor. E peshtatshme edhe per biznese per arsye se ka pamje nga rruga .Disponon te gjitha dokumtentat e rrgullta hipotekore. Nese doni te lini nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 968595f69e518222

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total