Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

58,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Fresk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070052
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 20/09/2017 11:22
  • Skadon: 43 ditë, 4 orë
SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK - Foto 1SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK - Foto 2SHITET APARTAMENT 3+1 NE FRESK - Foto 3

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 me siperfaqe totale 118 m² ne nje zone te qete tek Fresku. Ambienti ndodhet ne katin e pare me ashensor dhe ka hapsira mjaft funksionale. Ka punime cilesore dhe eshte i ndrricuar mire. Per me shume informacion na kontaktoni !

Nuk ka tag

195 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 62559c233308b68d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total