Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

245,100 €

shitet apartament 3+1 ne Bllok

  • Çmimi/m²: 1900
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga " Sami Frasheri"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692066120
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/06/2017 12:10
  • Skadon: 17 ditë
1
20170601_115631_resizedshitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 2shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 3shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 4shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 5shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 6shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 7shitet apartament 3+1 ne Bllok - Foto 8

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 në Rrugën “ Sami Frashëri”, në zonën e Ish Bllokut.

Apartamenti ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 129 m2, të organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të përbashkët , tre dhoma gjumi dy tualete ku njëri nga tualetet ndodhet në njërën prej dhomave të gjumit. Ka dhe dy ballkone të orientuara nga perëndimi.

Përvec njëres prej dhomave, hapësira e natës ndahet nga ajo e ditës me ane të nje korridori,

Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një ndërtimi të ri mjaft cilësor.

Apartamenti është i pajisur me certifikatë pronësie.

Cmimi 1900 euro/metër.

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66659352e1bde731

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total