Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

117,300 €

Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: mbrapa Qendres Globe
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 9 ditë, 4 orë
Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 1Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 2Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 3Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 4Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 5Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe - Fotografia 6

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe

Shitet apartament 3+1 mbrapa Qendres Globe. Siperfaqja e apartamentit eshte ne total 138 m2 dhe perbehet nga tre dhoma gjumi plus guzhina me vete,nje dhome ndenje , dhe nje sallon i madhe, nje banjo e madhe me parabanjo, dhe nje banjo tjeter ne nje dhome gjumi. Apartamenti meqenese ndodhe ne katin e pare ka lulishte nga te dy anet por ajo nga ana perendimore eshte e kufizuar me mure dhe brenda ka mjaft peme dekorative dhe lule. Dhomat jane te mobiluara bukur dhe me shija por sidomos salla eshte mjaft e madhe dhe e mobiluar me nderthurje moderne -klasike. Ky apartament shitet sic eshte me te gjitha paisje dhe mobiljet per vetem 850 euro/m2 (i padiskutueshem)

CMIMI: 850 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Dhoma: 3
Sallone: 2
Banjo: 2
Siperfaqja: 138 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qendra Globe

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 200 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 7225909ea50cc125

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total