Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

146,400 €

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: afer me kompleksin NOBIS
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 70 ditë, 18 orë
Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Foto 1Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Foto 2Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS - Foto 3

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS

Shitet apartament 3+1 afer me kompleksin NOBIS. Siperfaqja e tij eshte 121.6 m2. Ne brendesi apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 salle te madhe, guzhine me vete, 2 ballkone dhe 2 banjo. Ai eshte i mobiluar dhe me hipoteke, ne katin e 11 te pallatit. Shitet per nje cmim nen cmimin e zones (1600 euro/m2) per vetem 1200 euro/m2 (i diskutueshem).

CMIMI: 1200 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 2
Kati: 11
Siperfaqja: 121.6 m2
Tipi I Prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Liqeni Artificial (Tirana e Re)

Nuk ka tag

670 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 15958efa922562f6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total