Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,000 €

SHITET APARTAMENT 3+1

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga Bardhyl
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692070052
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 20/09/2017 10:52
  • Skadon: 21 ditë, 14 orë
SHITET APARTAMENT 3+1 - Foto 1SHITET APARTAMENT 3+1 - Foto 2SHITET APARTAMENT 3+1 - Foto 3SHITET APARTAMENT 3+1 - Foto 4SHITET APARTAMENT 3+1 - Foto 5

Përshkrimi

Apartament ne shitje ne nje zone te qete dhe shume afer qendres se Tiranes, pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues, 1 minute larg rruges kryesore. Fale orientimit si nga jug-lindja si dhe nga Veriu, apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 aneks i vogel gatimi, ambinet ngrenjie, sallon te bollshem ndenje, si dhe 1 tualet. Per me shume info dhe nje vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni !

Nuk ka tag

326 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8559c22c465bab6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total