Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Shitet apartament 3+1

  • Çmimi/m²: 480
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Tregu Agro-Ushqimor, pas Spitali Hygeia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696092993
  • Postuar: 08/06/2017 15:05
  • Skadon: 17 ditë, 17 orë
ap ne autostrade (37)
Shitet apartament 3+1 - Foto 1Shitet apartament 3+1 - Foto 2Shitet apartament 3+1 - Foto 3Shitet apartament 3+1 - Foto 4Shitet apartament 3+1 - Foto 5Shitet apartament 3+1 - Foto 6Shitet apartament 3+1 - Foto 7Shitet apartament 3+1 - Foto 8

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 pranë “Tregut Agro-Ushqimor”, pas spitalit “Hygeia”

Shitet apartament 3+1 në një zonë të qetë të Tiranës, pranë tregut agro-ushqimor,i cili ka një sipërfaqe 250 m2. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie dhe ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete me ndricim natyral, korridor, 2 ballkoe si dhe një verandë të madhe me sipërfaqe 60 m2 nga e cila shohim të gjithë Tiranën. Apartamenti ndodhet në katin e 5-stë dhe të fundit të një objekti të ri 5-katësh. Në katin -1 ndodhet një garazh i mbyllur me sipërfaqe 87 m2 i cili mund të përdoret si depo ashtu edhe si garazh. Punimet jane cilesore duke përfshirë termoizolimin, pajisjet hidraulike, elektrike si dhe ngrohja dhe ftohja e cila është e montuar .
Shitet i mobiluar si në foto.
Cmimi 120 000 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1871

Nuk ka tag

79 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 70859394b85a5def

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total