Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

77,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE “RRUGA 5 MAJI”

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: RRUGA 5 MAJI PRANE KONKORD CENTER
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 02/12/2017 14:57
  • Skadon: 27 ditë, 13 orë

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE, E VENDOSUR NE KATIN E 5 ME ASHENSOR.APARTAMENTI KA SIPERFAQE 94 M2 + 40 M2 VERANDE, NE TOTAL 134 M2 ME AMBJENTET E PERBASHKETA,I NDARE NE 2 DHOMA GJUMI , 2 TUALETE , SOXHORNO + VERANDE, ME PUNIME CILESORE SI DHE E POZICIONUAR SHUME MIRE DUKE E KAPUR DIELLI GJAT GJITHE DITES.APARTAMENTI ESHTE I PAJISUR ME TE GJITHA PAJISJET SI TV, KONDICIONERE ETJ…CMIMI 77.000 EURO I PADISKUTUESHEM

*ADRESA: RRUGA 5 MAJI PRANE KONKORD CENTER

*REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
0692072229

Nuk ka tag

256 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22559ca4251b13fd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total