Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE “K.PARISIT”

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: KOMUNA E PARISIT , RRUGA BILL CLINTON PRANE KODRES SE DIELLIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 02/12/2017 14:59
  • Skadon: 14 ditë, 17 orë
21731193_10154587007747493_8499586646905732939_n
21731282_10154587008007493_4402588968200811786_n21731316_10154587007762493_3071974198840738497_n21751815_10154587007777493_6161348687845194639_n21742907_10154587008017493_1375497242311425635_n21752196_10154587008022493_234602483883938015_n

Përshkrimi

*SHITET APARTAMENT 2+1+VERAND NE NJE NGA ZONAT ME TE MIRA TE TIRANES, APARTAMENTI KA SIPERFAQE PREJ 102 m2 BRENDA + 40 m2 VERANDE, I VENDOSUR NE KATIN E 6 (FUNDIT).APARTAMENTI KA NDARJE PERFEKTE DHE ESHTE ME CERTIFIKATE PRONESIE (HIPOTEKE).CMIMI 700 euro/m2 NE TOTAL 84.000 euro

*ADRESA: KOMUNA E PARISIT , RRUGA BILL CLINTON PRANE KODRES SE DIELLIT

*REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
0682072229

Nuk ka tag

225 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 45759b91a9dbdfda

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total