Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

49,290 €

Shitet apartament 2+1,93 m2,Fresku praneTirana Tv!

  • Çmimi/m²: 530
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga“Shefqet Kuka”,Fresku,prane Tirana Tv.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 10/11/2017 16:07
  • Skadon: 64 ditë, 15 orë
IMG_1900
IMG_1903IMG_1864IMG_1893IMG_1877IMG_1898IMG_1895

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e shtatë (jo i fundit) të një pallat të ri dhe ka orientim Lindje-Perëndim, cka e bën të jetë i ndricuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi ,një korridor i cili shpërndan në formë të drejtë dhe të rregullt hapësirën e brendshme, salloni ndenjie i bollshëm, një tualet dhe ballkoni me pamje fantastike të qytetit.
Ka një sipërfaqe prej 93 m2 dhe është i pajisur me të gjithë dokumentacionin e rregullt hipotekor.
Çmimi 530 Euro m2, total 49.290 Euro.

Nuk ka tag

291 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 92659b2bbe63d005

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total