Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,980 €

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 13/07/2018 19:58

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 te Fresku te Pallatet e Trebickes. Ap ka nje sip 91.4m, ndodhet ne katin e 4, ku orientohet ne drejtim Lindje-Perendim, perfekte per ata te cilet duan te jetojne larg zhurmave dhe smogut te qytetit, ne nje ambjent me ajer te paster dhe natyre.
Cmimi i diskutueshem.
Cmimi 700Euro/m2
Per me teper kontaktoni.

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 7 herë sot

  

Numri i postimit: 8865b4877b5d2e76

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total