Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

57,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 ne Fresk

  • Çmimi/m²: 430
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Fresk
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/10/2018 20:36

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe 130m, ne zonen e Freskut, prane ish Fizikes Berthamore. Ndertim i ri, akoma si ka dale certifikata e pronesise, kati i pare mbi bizneset me ashensor, i mobiluar totalisht.
Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen dhe hollin e ngrenies, 12 m verande. Mundesi shtese edhe per nje dhome pasi dhoma e gjumit eshte e bollshme.
Cmimi i diskutueshem.
Akoma ska dale certifikata e pronesise.
Per me teper kontaktoni.

Nuk ka tag

55 herë e lexuar, 8 herë sot

  

Numri i postimit: 605bc079158a849

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total