Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

82,000 €

Shitet Apartament 2+1+2 Mbrapa Globit

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rr,Stavri Themeli,200m mbrapa Globit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/07/2018 07:25
20180619_183403_resized
20180619_183111_resized20180619_183122_resized20180619_183136_resized20180619_183028_resized20180619_183051_resized20180619_183202_resized20180619_183427_resized

Përshkrimi

Shitet Super Apartament 2+1+2 mbrapa Qendres Globe ne Rrugen Stavri Themeli, me sip 125m, ballkon i madh, kati i 7, i pajisur me ashensor, me orientim lindje, ku rrihet nga dielli gjate gjithe kohes dhe eshte i ndricuar me drite.
Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi i diskutueshem.
Per me teper kontaktoni.

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 3715b45d26718907

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total