Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Shitet apartament 2+1,110 m2,Bulev. “Zhan D`Ark”

  • Çmimi/m²: 1090
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Bulevardi “Zhan D’Ark”, tek Brryli
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 86 ditë, 8 orë
IMG_6987
IMG_6990IMG_6994IMG_6995IMG_6996IMG_6998IMG_6999

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në katin e dytë, në një nga zonat më të mira të qytetit të Tiranës.
Apartamenti është është më orientim nga perëndimi dhe lindja dhe ka 2 dhoma gjumi, sallon ndenjie të bollshëm, ambient gatimi dhe ngrënie të veçantë, 1 ballkon si dhe 1 tualet.

Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Sipërfaqja 110 m2
Çmimi 1.090 Euro/m2, në total 120.000 Euro.

Nuk ka tag

110 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83059cbb7bf3387b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total