Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Shitet Apartament 2+1+ verande 136 m² tek Fresku.

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Muhamet Deliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 14/07/2017 18:45
  • Skadon: 24 ditë, 11 orë
4b1e3fca-b67d-6a00-c6fa-aa5ecd9e6d41
5d6a032a-1e52-8ea5-fe03-4b579587402751b9d143-3fc5-8346-3f7f-31d16a650262

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1+verande tek Fresku, zone kjo shume e kerkuar dhe qe te ofron facilitete per nje jetese me te rehatshme. Apartamenti ka kubature te rregullt dhe me orientim te mire. Dokumentacioni hipotekor eshte i rregullt . Per nje vizite na kontaktoni.

Nuk ka tag

227 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7455968f522df1ec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total