Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,600 €

Shitet apartament 2+1 tek “Shkolla e Kuqe”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: prane gjimnazit Partizani tek shkolla e kuqe
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682017333
  • Postuar: 09/12/2016 12:44
  • Skadon: 11 ditë, 4 orë
14642455_10153772464147493_5912156438523673882_n

Përshkrimi

*Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 72.4m2 me punime super cilesore dhe ne proces hipotekimi , ndodhet ne katin e 3banim me ashensor si dhe me nje pozicionim shum te mir.Cmimi 1050euro/m2 nderokohe qe ne te njejtin kompleks shiten me 1200euro/m2.

*Adresa : prane shkolles Partizani , tek shkolla e kuqe

*Per cdo informacion mund te kontaktoni ne nr tel : 0682017333 ose mund te na vizitoni ne zyren tone tek “pallatet 1Maji , Komuna e Parisit”

*Real Estate I-Deal

Nuk ka tag

1655 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 3465811f2bdc97d7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total