Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

90,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Rruga “Margarita Tutulani”

  • Çmimi/m²: 919
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga "Margarita Ttutulani"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 79 ditë, 7 orë
a1
a2a3a4a5

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1

Shitet apartament 2+1 tek Rruga “Margarita Tutulani”. Siperfaqja e apartamentit eshte 98 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati kater katesh i ndertuar ne vitin 2000. Pallati eshte i rretuar, gje qe e ben te ngjaj si nje rezidence dhe siguron dhe parkim privat para pallatit. Pallati eshte i mireorganizuar brenda dhe paksa i shmangur nga rruga kryesore, gje e cila siguron qetesi absolute. Apartamenti eshte me punime extra dhe i mobiluar. Ambientet jane te medha dhe mund te organizohen per tu kthyer edhe ne nje apartament 3+1. Aktualisht apartamenti ka dy dhoma gjumi, banjo, ballkon. Shitet per vetem 90.000 euro.

CMIMI: 90.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 98 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Tirana e Re

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 83 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2745966567f896d0

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total