Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

199,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RRUGA KOSOVAREVE

  • Çmimi/m²: 1700
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: RRUGA KOSOVAREVE
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 18/10/2017 09:12
  • Skadon: 16 ditë, 10 orë
apartament 124.57

Përshkrimi

Zona/Rruga : RRUGA KOSOVAREVE

Shitet apartament me standarta te larta ndertimi ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes .Prane liqenit Artificial Rruga Kosovareve .
Apartament KUADRATIK eshte i perbere nga dy dhoma gjumi me garderobe me dalje ne ballkon , 2 tualete , soxhorno dhe ambjetin e gatimit me dalje ne ballkon , siperfaqe 124.56 m²
Per cdo informacion apo vizite ne objekt telefononi ne :

Cmimi 199,000 euro

Cel .0694040923

Cel. : 0694040923

Nuk ka tag

137 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 265595e43f2c8ad8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total