Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

158,200 €

Shitet apartament 2+1 tek “Rruga e Kosovareve”

  • Çmimi/m²: 1350
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga e Kosovareve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/04/2018 09:07
  • Skadon: 13 ditë, 11 orë
Rruga e Kosovareve

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Kosovareve, prane
diges se liqenit artificial. Siperfaqja e apartamentit eshte 113 m2. Apartamenti ka guzhine, dy dhoma gjumi te medha, salle te madhe, dy ballkone dhe dy banjo. Pallati eshte i ndertuar rishtas, shume i kohes, me termoizolim. Muret e jashtme te pallatit jane me kapot, dyshemet me termo, ka sistem ngrohje-ftohje me komandim indipendent, dritare triplex, dyer shume cilesore, per me teper sistemi elektrik dhe hidraulik jane te bera me materiale importi te mara nga vende te bashkimit europian, plus pallati ka edhe parkim etj. Shitet per vetem 1350 euro/m2 (i diskutueshem).

CMIMI: 1350 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 113 m2
Dhoma: 2
Banjo: 2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Rruga e Kosovareve

Per me shume informacione klikoni linkun: http://www.merlinimobiliare.com/properties/shitet-apartament-21-tek-rruga-e-kosovareve/

Nuk ka tag

820 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 40859b2c36c2567f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total