Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

85,000 €

Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: tek Qendra Globe
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 38 ditë, 9 orë
Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe - Fotografia 1Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe - Fotografia 2Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe - Fotografia 3

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe

Shitet apartament 2+1 tek Qendra Globe. Siperfaqja e apartamentit eshte 105.5 m2. Ndodhet ne nje zone me kerkesa te larta per banim, sic eshte Qendra Globe. Ne brendesi te tij ndodhen dhoma e gjumit, dhoma e femijeve, 2 tualete, 1 ballkon, soxhorno dhe ambjenti i gatimit. Apartamenti eshte me drejtim nga Jugu dhe nga rruga kryesore, qe i mundeson nje ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ku ndodhet apartamenti ka 2 ashensore (me cip), si dhe administrator. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Jepet me cmim te leverdisshem, prej 85.000 euro.

CMIMI: 85.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 2
Siperfaqja: 105.5 m2
Tipi I Prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qendra Globe

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 215 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 56658efaaebe6903

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total