Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

930 €

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali

  • Çmimi/m²: 110000
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Kristal Center
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 26/04/2018 12:48
  • Skadon: 9 ditë, 16 orë
Apartament tek Kristali
Apartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek KristaliApartament tek Kristali

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 tek Kristali me nje siperfaqe 118 m2 . Ne brendesi apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon te madh me kend, guzhine , 2 tualete , 2 ballkone te mbyllura me orjentim jug-lindje dhe pa pengesa te pamjes. Ky apartament ka edhe 100 m2 tarace siper te shfrytezueshme dhe te individiualizuara e cila mund te shfrytezohet edhe sic eshte por edhe mund te mbulohet me tende ose me konstruksione metalike e paneli sanduice. Bleresi i kesaj prone ka privilegjin e kenaqesise shpirterore, ajrit te paster dhe pamjes se mrekullueshme qe ofron. Shitet per vetem 110 000 euro, Nxitoni.

CMIMI : 110 000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Siperfaqja e ndertimit: 118 m2
Kate: 9
Tipi I Prones:Apartament
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kristali

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-apartament-21-tek-kristali/

Nuk ka tag

613 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 19959c651b828d59

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total