Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,000 €

Shitet Apartament 2+1 te Spitalet,te Amerikan 2.

  • Çmimi/m²: 670
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr.Dibres,te Spitalet Nene Tereza.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 31/01/2018 14:01
23768740

Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 me sip,110m kati i 4 ne pallat egzistues por eshte shume i mirmbajtur.
Eshte e pajisur me Certifikat pronesie.
Per me shume kontaktoni
Cmimi i diskutushem

Shitet dhe nje Apartament 1+1 me sip,90m dhe kjo ndodhet ne katin e 4,Apartamenti ka dhe nje papafingo prej 20m qe mund te behet dhe nje dhome shtese.
Cmimi:66000 euro i diskutushem

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 7455a71a11e5bd22

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total