Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

75,000 €

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kavajes

  • Çmimi/m²: 750
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Prane Pallatit me Shigjeta
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692095950
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor
  • Postuar: 02/05/2017 10:59
20170223_151239_resized
20170223_151355_001_resized20170223_151458_resized20170223_151412_001_resized20170223_151227_resized

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes, prane pallatit me Shigjeta.

Apartamenti ka nje organzim shume te mire dhe te rregullt, me nje siperfaqe 100 m2 ku organizohet ne nje dhome ndenje te madhe dhe ambient gatimi vecant, dy dhoma gjumi, korridor dhe tualet me dritare.
I gjithe apartamenti ka shume drite me orientim jug -perendim.
Ndodhet ne katin e 9 te nje ndertimi te ri,.

Apartamenti ka depo ne shkallen e hyrjes, me nje cmim te negociueshem.

Eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi 75000 euro.
http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1800

Nuk ka tag

232 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7859084a49ae22e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total