Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Shitet apartament 2+1 te Prokuroria

  • Çmimi/m²: 1300
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Prokuroria Tiranes Rruga Haxhi Dalliu
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692095950
  • Postuar: 19/06/2017 17:38
  • Skadon: 27 ditë, 7 orë
WedJun1411091420179281

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Prokurorise Tirane

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m/2, te organizuar ne nje ambient gatimi dhe ndenjeje te vecante, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri eshte i ndricuar me drite natyrale dhe nje ballkon.

Apartamenti ka nje orientim shume te mire verilindje -jugperendim, qe ben te mundur qe shtepia te kete shume drite. Apartamenti ka dy faqe me drite natyrale , gje qe ben te mundur mireajrosjen dhe freskine e ambjenteve. Ndertimi eshte i sapoperfunduar dhe ka cilesi teper te larte, me fasade termoizoluese, me materiale cilesia e pare.

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje ndertimi te sapoperfunduar, ne nje nder rruget kryesore me hyrje nga disa mini rruge lidhese.

Apartamenti shitet bosh..

Cmimi 1300 euro m2

Tota 130000 euro.

http://www.eliteproperties.al/details.php?post_id=1883

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 605947efdaaf42e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total