Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

93,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 TE GLOBI

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RR.KAVAJES TE GLOBI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696944539 ERVIN DEMI CENTURY 21 INFINITY
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 05/10/2017 08:49
  • Skadon: 7 ditë
20170624_114940
20170624_11482520170624_11492220170624_11494620170624_11504920170624_11503420170624_11511320170624_11513120170624_11523520170624_115005

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 te rruga e Kavajes ,perballe Kompleksit Delijorgji.
Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,1 tualet ,2 ballkone.
Apartamenti shitet i mobiluar.Ka siperfaqe te shfrytezueshme .Ka punime cilesore ,dyer ,dritare jane dopio xham termoizolues.
Disponon certifikate pronesie.Orientimi i apartamentit eshte nga Jugu ,Lindja dhe Veriu.
Per nje vizite ne prone mos hezitonit te na kontaktoni.

Nuk ka tag

107 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5665954e1f7803dd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total